Taliesi – Art & Music

Vhled ze snu o vztazích

Dnes se mi zdál zajímavý sen, doslova vesmírné informace. Byl vizuální a jako první se mi zjevilo něco jako počítadlo.

Každý řádek počítadla byl jeden člověk v mém životě, jeden důležitý vztah, ať už s mužem nebo s ženou. A každý tento řádek měl v sobě určitý počet kuliček, pokaždé jiný. To ukazovalo množství zkušeností, příběhů nebo rozhovorů, které ještě s danou osobou mají proběhnout a obohatit nás. Perfektní, říkám si, dobrá. Tak tedy máme různý počet zkušeností s každým výjimečným člověkem, to je přece jasné.

Co bylo další skrytou informací mě však posadilo na zadek. Vše z toho můžeme ovlivnit. Aby proces výměny mezi dvěma lidmi proběhl správně, čistě a rychle, to co můžeme udělat je přistupovat ke každému z nich s otevřeným srdcem, čistě a jasně. Bez pochybností, v lásce, míru a v otevřené komunikaci a hlavně v upřímnosti sami k sobě a svým emocím a rozpoložení. Jako bojovníci a bojovnice světla. To můžeme ovlivnit. A pokud tak učiníme, každá z těchto kuliček na řádcích vtahů se v pořádku odkutálí a přijde na řadu další a takto si to můžeme užívat a posouvat se. V opačném případě, pokud k tomu budeme přistupovat se zavřenou myslí, s nechutí, se zavřeným srdcem a v zapšklosti, kuličky se rozbijí a spadnou, ale to ten proud nezastaví, budou s daným člověk přibývat další a další a budou se rozbíjet a my se nikdy neposuneme.

Ráno jsem se ve své vizi dívala na své počítadlo, naciťovala si lidi v něm a dívala se kolik mě s kým ještě čeká zkušeností a krásných dávajících, posunujících a plnohodnotných rozhovorů a okamžiků. A s mnohými z vás se mám na co těšit. Přeji vám, ať i vy umíte přistupovat k tomuto životnímu počítadlu krásných, ale i vyzývavých vztahů vždy s otevřeným srdcem, myslí a v kultivaci slova i energie.

Táňa Taliesi Ratajová

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *