Táňa Taliesi Ratajová

Pět malovaných poselství

Posvátné partnerství
Je léčivá cesta dvou spřízněných duší, znamená zodpovědnost jednoho za dvě těla, dvě srdce a dvě duše. Znamená rychlý posun po spirále. Je to čas, kdy každý ze dvou svítí svou vlastní hvězdou a společně svítí hvězdou společnou. Stav, kdy jeden celek vychází ze svého čistého zdroje a druhý mu není ani chybějícím prvkem, ani doplňkem, ale pohonem. Posvátné partnerství je Awen – posvátné spojení. Spojí-li se dva plameny, stanou se jedním, který není větší než jeden a potřebují palivo a kyslík úplně stejně. Když máme odvahu se přiblížit, dělíme se s tím druhým o životní energii a oheň nás naučí důvěře. Když se sejdou písně dvou duší, oheň ducha nám dodá síly, důvěry a odvahy, abychom důvěřovali ještě více a dostali se tak na další úroveň nespoutané svobody.

 

Být ve svém středu – Harmonie sil
Tato malba zobrazuje napojení na náš střed, který je představen vyrovnáním mužské a ženské síly – síly země i nebe v nás. Síly, na které máme každý nárok a můžeme s nimi být přirozeně ve spojení. Jedině ve své plné celistvosti, obou polaritách, vlastní dualitě se můžeme setkat plně s další bytostí.

 

 

 

 

Sny a vnitřní cesty
Někdy je potřeba přemýšlet srdcem a ponořit se do svých snů a přání, prozkoumat své nitro a vydat se na pár vnitřních cest a utvořit plány. A v souladu srdce, rozumu a těla poté jednat.

 

 

 

 

 

Plaváček
Nechme životní události plavat, vyvinou se samy časem. Pokud bychom se báli, převrhneme se. Pokud bychom vystoupili příliš brzy nebo pozdě, odnesla by nás voda. Důvěřujme cestě a božskému načasování. Naše hvězda je vždy nad námi a povede nás.

 

 

 

 

Přechodové období
Představuje čas k usebrání se, nabrání sil a zvážení plánů. Je jako dítě, které za sebou nechává své hračky a vydává se na cestu přes řeku do temného lesa, kde poznává mystéria života.

 

 

 

 

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *