Poznejme se

Já jsem Taliesi. Těší mě!

Jsem Táňa Ratajová. Svou přezdívku Taliesi jsem si vybrala podle keltského bájného barda a umělce Taliesina. Narodila jsem se v roce 1990 v Opavě, pocházím ze Slezska. Mám jednu sestru, jsem narozena ve znamení býka. 

Již od školy mě zajímá svět umění, i proto jsem se v roce 2012 vydala cestou grafického designu. V současné době mě nejvíce zajímá digitální ilustrace, hudba, ženství, cestování a fotografování. 

Do svých ilustrací se snažím vložit ladnost, krásu, detail a lásku. Můžete si je prohlédnout třeba zde. Nově tvořím také malované nástěnné mandaly. 

Mé písně vypovídají o přírodě, cestách a lásce. Některé z nich si můžete poslechnout třeba tady. 

Přírodní spiritualitu vnímám jako niterní spojení člověka se svou vlastní esencí duše. Poznávání nových krajů, psaní a pořizování vizuálních záznamů, básní a hudby z cest a jiných krajin mě naplňuje. I proto vnímám, že je mým posláním je tvořivost, objevování nových krajin a nabídnutí této chuti a esence i ostatním. 

V cestě ženství se zabývám cykličností, tématem, které je pro moderní ženu velmi důležité v pochopení vlastního těla a potřeb. Více na stránce Divokáduše.cz.

Kontakt

Táňa Taliesi Ratajová

mail@taliesi.com

Napište mi 🙂

Ráda Vám odpovím.