Taliesi – Art & Music

Nová verze Lunární omalovánky a webu Divoká duše.cz

Vytvořila jsem novou verzi svého projektu Divoká duše.cz, který se věnoval v minulosti ženské cykličnosti. Nyní dostal novou profi WordPress šablonu a hezký vzhled, se kterým jsem moc spokojená. Celému projektu chci tak dát nový záměr. Nyní se bude věnovat spiritualitě, cestování a celkově cestě Divoké duše, což je pro mě ta část lidské bytosti, která se navrací k sobě, hledá a nalézá své touhy, přání a divokost a cesty k nim. Je to pro mě další důvod rozvíjet svou kreativitu.

Rozhodla jsem se na novém webu nechat materiály, které jsem předtím poskytovala zdarma. Můžete tam tedy stále najít jak živlové karty, tak meditaci nebo Lunární omalovánku v barevné i černobílé verzi ke stažení zdarma. Omalovánce jsem dala nový vzhled – původně ručně malované linky jsem převedla na digitální (ale opět ručně malované) v mém milovaném Illustratoru. Celý obrázek je tak čistý a krásný.

Další příspěvky v projektu Divoká duše se budou věnovat šamanským a vnitřním cestám, recenzím knih nebo zážitkům a postřehům na cestě ženy čarodějky, cestovatelky, objevitelky. V plánu jsou i prodejní produkty jako trička, mandaly nebo malované obrázky s přírodní tématikou. Na to vše už se moc těším!

Tady je odkaz na nový web a omalovánku:

WEB DIVOKÁ DUŠE.CZ

LUNÁRNÍ OMALOVÁNKA PRO ŽENY

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *