Loga a maskoti

Originální rukopis pro originální projekty

Maskoti

Malovaní maskoti pro ozdobení Vašeho webu či projektu.

Loga

Malovaná loga jsou ručně kreslená loga následně převedená do digitální podoby. Jsou originální svým nezaměnitelným rukopisem, ladnými tvary a zdobnými písmy. Dovolte si popustit uzdu fantazii!

Klasická loga jsou minimalistická a elegantní firemní loga s použitím precizních křivek a moderních i tradičních písem. Jednoduchost, která zaujme.

Druhy souborů, které dostanete:
Ai (cmyk)
Pdf (cmyk)
Eps (cmyk)
Svg (rgb)
Png (rgb)
Jpeg (rgb)

Před objednáním prosím vyplňte dotazník.
Kontakt: mail@taliesi.com

Malovaná loga

Klasická loga

Reference

Spolupráce s Táňou Ratajovou je důkazem toho, že i veliké projekty se dají dělat s freelancerem bez nutnosti oslovování velkých reklamních agentur. Spolupráci jsme zahájili na malých dílčích zakázkách. Posledním počinem ale byla příprava expozice na jednoho z největších food veletrhů na světě, kde naše společnost BNG ve spolupráci s Czech Trade prezentuje české potravinářské výrobky. Se spoluprací jsme maximálně spokojeni, protože je pro nás velice důležitá rychlost, kvalita a preciznost…Ani jedno Táně nechybí.
Renáta Vaďurová,
BNG Group, s. r. o., www.bng.cz
Velice děkuji paní Ratajové za odstartování „Centra osobního růstu Děčín“. Spolupráce začala na vytvoření loga a pokračovala následně od reklamního polepu na osobní vůz, vizitky, webové stránky až po dárkové poukazy. Věřím však, že naše spolupráce bude pokračovat a jsem velmi ráda, že se vše dařilo a to bez jediného telefonního hovoru. Paní Ratajová je profesionál, který výborně komunikuje přes emaily a tím myslím, šetří čas oběma stranám. V průběhu spolupráce se mi líbila osobitost a nápady včetně vlastních názorů, kterých si velmi cením. Paní Ratajovou bych doporučila každému, kdo hledá dobrého partnera v oblasti grafiky, reklamy a dalšího marketingu.
Ing. Jana Hamplová
Kouč a mentor, www.centrum-rustu.cz
Tvorbou slečny Ratajové jsem nadšený. Její návrhy jsou procítěné a velmi precizní. Dovolím si říct, že je to jediná grafička, které nejde o pouhý obchod, ale že do své tvorby vkládá duši – proto jsou její návrhy opravdová mistrovská díla.
Tomáš Lidický
bohati-lide.cz
Dobrý návrh loga je jedna věc, ale teprve dobrá komunikace při následných úpravách a zapracovávání připomínek udělá z objednávky loga příjemný zážitek. A přesně takový jsem zažil s Taliesi.
Radek Zeman
www.onlineschool.cz

Loga a maskoti

Ručně kreslená malovaná loga s ladnými tvary a zdobnými písmy Klasická a jednoduchá elegantní loga. Ilustrované postavičky pro zkrášlení Vašeho projektu.

Malovaný design a ilustrace

Originální digitálně malované tiskoviny k použití jako velké obrazy, svatební oznámení, obálky knih nebo pro online materiály. Klasické malby na přání.

Grafický design

Kreativní tiskoviny plné barev - dárkové poukazy, vizitky, letáky,skládané tiskoviny,samolepky, potisky, brožury, online bannery, velkoplošné tiskoviny.

Mandaly

Velkoplošné tištěné mandaly pro ozdobu Vaší zdi. Vyberte si z připravených vzorů nebo si nechte namalovat mandalu na přání.