Mandaly od Tali

Nabízím malované mandaly jako ozdoby pro Vaše zdi. Jedná se o malovaný digitální design, styl watercolor. Mandala je vytištěná jako plakát technikou UV tisku, má rozměr 50 x 50 cm na papíru gramáže 200 g/m2. Připravuji také varianty přímoho potisku na plast ve kvalitě fotoobrazu. Zatím na dotaz 🙂

FACEBOOK STRÁNKA MANDALY OD TALI

Objednávat můžete na mailu TanyaTaliesi@gmail.com

Nabízím také mandaly a malované obrazy na přání – stačí popsat Vaši představu, poslat mi ji a můžeme se domluvit. Cena za mandalu na přání včetně tisku je 2000 Kč.

NÍŽE NALEZNETE POPIS JEDNOTLIVÝCH MANDAL 🙂

 

MANDALA HOJNOSTI

Pro mandalu hojnosti jsem zvolila barvy úrodné půdy – oranžové, hnědé, zlatavé a zelené. Jako středový symbol jsem použila jablko jako symbol plodnosti a z něj vystupují rohy hojnosti – Cornucopie, známé z antické mytologie. Z rohů se linou zlaté energie představující hojnost. Okolí mandaly zdobí opět jablka a dále 4 symboly představující dostatek a hojnost – losos, hroznové víno, slunečnice a luční kvítí. To vše je pro mě hojnost. Mandalu můžete pověsit na místo, kde by se hojnost v domě měla hromadit – například do kuchyně či jídelny.

MANDALA SEBELÁSKA

Mandala sebelásky představuje tu opravdovou a milou lásku sama k sobě. I proto jsem zvolila růžové a zelené barvy představující barvu srdeční čakry. Uprostřed vidíme vlastní srdce, které je obklopeno listy, které symbolizují růst a růst sebelásky. Zlaté paprsky představují šíření sebelásky dále ze sebe, do svého okolí, projektů, k lidem. Láska začíná u sebe a není to jen pocit a emoce. Spočívá hlavně v činech, které věnujeme sami sobě a tomu, co si přeje naše srdce. Respektujte to, co je ve vašem srdci a nikdy nemůžete šlápnout vedle. 🙂
Doporučuji vystavit do pokojíčku, k posteli, kde spíme, k místu, kde pracujeme. K meditaci a podpoře vlastní bytosti a jejích aktivit.1/2

MANDALA ŠŤASTNÁ LÁSKA

Pro mandalu Šťastné lásky jsem zvolila modro růžové barvy. Dva prvky symbolicky připomínající jin a jang představují mužskou a ženskou část. Mezi nimi je fialový květ rozkvétající lásky. Fialový proto, že je sloučením obou barev muže a ženy. Tyto dva prvky jsou spolu v harmonii, vyživující láskou a příběhem páru. Z obou pak rostou další barevné listy, které představují to, že díky učení páru a posvátnému partnerství může každý z nich vyrůst také jako individuál. Okolo poté vidíme podporující prvky lásky jako je srdce nebo čtyřlístek.
Doporučuji vystavit do ložnice či společné místnosti páru. Může dopomoci k harmonickému soužití a inspiraci. Také vhodná pro společné párové meditace.

MANDALA CYKLICKÁ ŽENA

Mandala cyklické ženy představuje 4 fáze ženského cyklu. Zelená je předovulační dynamická fáze, fáze panny, kdy je žena jako zelené jaro, nabírá novou energii a cítí se svěží. Oranžová představuje fázi ovulační, slunečná úrodná pole, kdy žena září a je na vrcholu své energie. Fialová představuje zuřivou a divokou předmenstruační fázi, kdy žena srší kreativními nápady a emocemi. Poslední, menstruační fáze, má modrou barvu jako klidná voda, která s koncem cyklu odplavuje vše staré a v klidu a meditaci se připravuje na nový cyklus.
Mandala podpoří vědomí ženských fází a podpoří jejich harmonizaci.

MANDALA ZDROJ

Mandala Zdroj představuje zdroj člověka, který nám byl od narození dán – zdroj hojnosti, síly a spojení s přírodou, energie a síly, na které mám své právo a které můžeme přirozeně čerpat pro svůj život. Květ uvnitř je právě zdrojem hojnosti a listy okolo představují růst a rozkvět osobnosti díky tomuto zdroji. Okolo vidíme 4 živly, které jsou 4 pilíři pro naši bytost. 4 živly, ze kterých jsme všichni stvořeni. Okolo mandaly pak vidíme fialový oheň, který představuje oheň naší duše. Doporučuji pro meditaci a zharmonizování vlastní hojnosti a vyrovnanosti.

MANDALA ZNÁM SVŮJ STRACH

Mandala Znám svůj strach zobrazuje vyzývající oči strachu, který nás však mnohdy vede do těch situací, kterých se bojíme nejvíce a ze kterých můžeme zároveň nejvíce získat. Zlatavé linie po okrajích tak zobrazují vodítka, která nás mohou dovést až do zlatého středu, do dveří nového života, kterého dosáhneme, když se se svým strachem spojíme a půjdeme mu vstříc.